Interview jeugd instructie Wietse Dost

By 15 september 2021Geen categorie

Vandaag stellen wij aan jullie voor: Wietse Dost. Wietse is één van de instructieleden van Jong Noordenveld. Naast muziek schrijven en repetities geven aan de jeugd, legt hij ook de vloer voor de winter-guard. Hij is al vier jaar betrokken bij onze vereniging, en nog veel langer speelt hij muziek op zijn trompet.
In de vier jaar die Wietse bij onze vereniging zit, heeft hij de leukste herinneringen opgedaan tijdens de optredens in Frankrijk en België. Deze verre reisjes zijn altijd bij iedereen in trek, het is dan ook niet zo gek dat hier de mooiste herinneringen worden opgedaan.
Muziek maken is Wietse zijn passie, er mee bezig zijn is iets moois en geen één keer is hetzelfde.
Maar wat is nou het allerleukste aan het muziek maken en lesgeven volgens Wietse?
Het leukste aan het lesgeven is volgens hem het door kunnen geven van die passie en informatie van en over muziek.
“Je kunt datgene wat je hebt geleerd doorgeven aan de volgende generatie in de hoop dat zij dat mee zullen nemen en ook weer door zullen geven in het maken van muziek”, aldus Wietse Dost.